Liga 1
Do 11:00
Liga 1
Do 15:30
Europa League
Do 18:45
Europa League
Do 18:45
De belangrijkste voetbalwedstrijden deze week van maandag t/m donderdag.
De komende voetbal wedstrijden komend weekend van vrijdag t/m zondag.
Groep D ≫ Round 03
01.
(01.)
6
+03
03:00
02-00-00
02
02.
(02.)
6
+02
04:02
02-00-00
02
03.
(03.)
0
-02
00:02
00-00-02
02
04.
(04.)
0
-03
02:05
00-00-02
02
Do 18:45
Do 18:45
- : -
Shamrock Rovers
Do 21:00
Do 21:00
01.
(01.)
4
+03
03:00
01-01-00
02
02.
(02.)
4
+01
03:02
01-01-00
02
03.
(03.)
1
-01
02:03
00-01-01
02
(04.)
Shamrock Rovers
(H)
04.
(04.)
Shamrock Rovers
1
-03
00:03
00-01-01
02
Do 18:45
Do 18:45
01.
(01.)
6
+03
06:03
02-00-00
02
02.
(02.)
4
+01
01:00
01-01-00
02
03.
(03.)
1
-02
01:03
00-01-01
02
04.
(04.)
0
-02
02:04
00-00-02
02
Groep B ≫ Round 03
Do 21:00
Do 21:00
- : -
Dynamo Kyiv
Do 21:00
Do 21:00
- : -
AEK Larnaca
01.
(01.)
4
+01
04:03
01-01-00
02
(03.)
AEK Larnaca
(H)
02.
(02.)
4
+01
04:03
01-01-00
02
(04.)
Dynamo Kyiv
(H)
03.
(03.)
AEK Larnaca
3
+00
02:02
01-00-01
02
04.
(04.)
Dynamo Kyiv
0
-02
01:03
00-00-02
02
Groep A ≫ Round 03
Do 18:45
Do 18:45
Zürich
- : -
01.
(01.)
4
+01
03:02
01-01-00
02
02.
(02.)
3
+01
02:01
01-00-00
01
03.
(03.)
1
+00
01:01
00-01-00
01
(04.)
Zürich
(A)
04.
(04.)
Zürich
0
-02
02:04
00-00-02
02
Groep G ≫ Round 03
Do 21:00
Do 21:00
Do 21:00
Do 21:00
- : -
Qarabağ
01.
(01.)
6
+04
05:01
02-00-00
02
02.
(02.)
Qarabağ
3
+02
04:02
01-00-01
02
03.
(03.)
3
-02
02:04
01-00-01
02
04.
(04.)
0
-04
01:05
00-00-02
02
(02.)
Qarabağ
(H)
Groep F ≫ Round 03
Do 18:45
Do 18:45
Sturm Graz
- : -
Groep C ≫ Round 03
Do 18:45
Do 18:45
HJK
- : -
Ludogorets
Do 21:00
Do 21:00
Groep H ≫ Round 03
Do 18:45
Do 18:45
Groep E ≫ Round 03
Do 18:45
Do 18:45
Sheriff
- : -
Do 18:45
Do 18:45
Omonia Nicosia
- : -
Do 18:45
Do 18:45
Pyunik
- : -
Žalgiris
Do 21:00
Do 21:00
Basel
- : -
Slovan Bratislava
Do 18:45
Do 18:45
- : -
KF Ballkani
Do 18:45
Do 18:45
Dnipro-1
- : -
Vaduz
Do 21:00
Do 21:00
- : -
Apollon
Do 18:45
Do 18:45
Do 21:00
Do 21:00
Do 18:45
Do 18:45
- : -
Hapoel Be'er Sheva
Do 21:00
Do 21:00
- : -
Austria Wien
Do 21:00
Do 21:00
Do 21:00
Do 21:00
Rīgas FS
- : -
Clausura ≫ Round 01
Clausura ≫ Round 18
In afwachting
02
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
04
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
03
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
06
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
01
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
01
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
02
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
01
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
02
Leven
00
Afgewerkt
00
In afwachting
02
Leven
00
Afgewerkt
00

Voetbal op Donderdag

Welke voetbalwedstrijden worden er deze week gespeeld? 's Werelds snelste online voetbal op Donderdag. Je zal verrast zijn...

Copyright © 2013-2022 SocaPro Inc - Global Gateway 8, SC
Over ons    Voorwaarden     Neem contact met ons op