Belgian Cup Live Stream Kijken Gratis Vandaag
Wat vind je op deze pagina?

Belgian Cup{supplement} Vandaag Live Stream Gratis. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Jupiler League aanbieden Belgian Cup. Hesgoal Belgian Cup.

Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Patro Eisden
- : -
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
- : -
Meux
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Dessel Sport
- : -
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Francs Borains
- : -
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Thes Sport
- : -
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Cappellen
- : -
Wo 9/11 20:00
Wo 09/11
Lokeren-Temse
- : -
Za 27/8 20:00
Za 27/08
Thes Sport
3 : 1
Hoogstraten
0 - 1
28'
F. Fall
A. Bertaccini
45'
1 - 1
T. Jeunen
64'
2 - 1
K. Kerckhofs
78'
3 - 1
T. Jeunen
36'
63'
I. Simons M. El Mahdioui
63'
Y. Bevers N. Bastiaensen
65'
R. Verheyen
K. Kerckhofs
71'
K. Kerckhofs L. Vermijl
80'
82'
D. Ceulemans F. Fall
82'
D. Driesen R. Verheyen
82'
J. Gomes R. Lauwers
A. Bertaccini M. Naqqadi
84'
W. Coomans
88'
Zo 28/8 15:00
Zo 28/08
Francs Borains
3 : 1
Rupel Boom
H. Chaabi
25'
1 - 0
H. Chaabi
70'
2 - 0
M. Itrak
74'
3 - 0
3 - 1
84'
O. Traoré
12'
J. Mmaee E. Abaz
R. Donnez
24'
T. Mpati
39'
R. Donnez G. Grisez
46'
M. Itrak
60'
69'
M. Thuys R. Mwenda
N. Durieux
71'
75'
L. Lukebakio
H. Chaabi F. De Oliveira
75'
D. Mohamed A. Lauwrensens
75'
76'
B. Verkerken L. Lukebakio
N. Durieux A. Caufriez
89'
Zo 28/8 16:00
Zo 28/08
Cappellen
2 : 1
Heist
T. Van Zantvoort
26'
1 - 0
R. Madani
37'
2 - 0
2 - 1
82'
M. Troonbeeckx
46'
J. Absisan A. Lemti
46'
R. Benhamou Y. Augustijnen
47'
K. Vande Cauter
55'
J. Absisan
60'
J. Colman N. Orye
60'
M. Troonbeeckx G. Diedhiou
L. Symons D. Walen
61'
63'
R. Benhamou
  • 44
    Gevaarlijke aanvallen
    111
  • 09
    Totaal aantal schoten
    13
  • 00
    Hoeken
    13
  • Zo 28/8 16:00
    Zo 28/08
    Patro Eisden
    3 : 0
    Westhoek
    A. Cuypers
    08'
    1 - 0
    E. Sam
    31'
    2 - 0
    A. Cuypers
    50'
    3 - 0
    46'
    T. Baes J. Jodts
    N. Verburgh
    47'
    57'
    G. Gaillez
    L. Bamona N. Amoah
    65'
    65'
    B. Timmerman O. Scholaert
    71'
    F. Mando
    Zo 28/8 16:00
    Zo 28/08
    Lokeren-Temse
    1 : 0
    Tempo Overijse
    Casagolda
    32'
    1 - 0
    31'
    K. De Jonge R. Peeters
    45'
    D Barreiro
    Casagolda S. Vermeiren
    74'
    74'
    T. Lachapelle M. Maluka
    J. Vercauteren Y. Ben Omar
    87'
    Zo 28/8 16:00
    Zo 28/08
    Meux
    4 : 1
    Sporting Hasselt
    0 - 1
    20'
    B. Brants
    J. Gaux
    46'
    1 - 1
    (11m) G. Kinif
    55'
    2 - 1
    (11m) G. Smal
    71'
    3 - 1
    J. Gaux
    88'
    4 - 1
    10'
    A. Morgan
    C. Van Hyfte
    16'
    27'
    B. Brants
    63'
    R. Kessels
    78'
    N. Mombaerts
    A. Rouffignon
    80'
    83'
    J. Maus
    85'
    W. Ofori-Appiah
    Di 6/9 19:30
    Di 06/09
    Sint-Eloois-Winkel
    0 : 2
    0 - 1
    29'
    M. Sambu
    0 - 2
    90'
    A. Bernier
    B. Kudimbana
    25'
    41'
    M. Cachbach
    H. Van Marcke
    43'
    46'
    L. Abanda M. Cachbach
    46'
    S. Sissoko V. Guillaume
    51'
    M. Sambu
    T. Van de Velde J. Beyens
    62'
    66'
    M. Mouandilmadji M. Poaty
    66'
    A. Bernier S. Elisor
    67'
    M. Tshibuabua
    B. Kudimbana M. Tall
    76'
    78'
    L. Abanda
    79'
    C. Lepoint Sérgio Conceição
    M. Voskanyan T. Vandendriessche
    82'
    J. Dujardin F. Deschilder
    82'
  • 81
    Gevaarlijke aanvallen
    52
  • 17
    Totaal aantal schoten
    06
  • 04
    Hoeken
    02
  • Wo 21/9 20:00 [ET]
    Wo 21/09
    Bocholt
    1 : 2
    0 - 1
    43'
    D. De Belder
    J. Mathei
    90'
    1 - 1
    1 - 2
    98'
    D. De Belder (11m)
    53'
    A. El Bouchataoui
    A. Bussels
    56'
    I. Opdenakker
    59'
    R. Doms
    85'
    86'
    A. Staelens
    111'
    S. De Ridder
  • 67
    Gevaarlijke aanvallen
    85
  • 12
    Totaal aantal schoten
    09
  • 10
    Hoeken
    10
  • Vr 23/9 20:00 [ET]
    Vr 23/09
    Dessel Sport
    2 : 1
    0 - 1
    35'
    E. Spago
    41'
    M. Espinosa
    T. Osei-Berkoe
    69'
    1 - 1
    A. Cerigioni
    109'
    2 - 1
    120'
    A. Allach
    27'
    M. Perri M. Lloci
    46'
    S. Paulet H. Abdallah
    63'
    K. Ilunga R. Droehnlé
    63'
    A. Allach L. Akhalaia
    S. Loshi O. Cheprassov
    65'
    N. Mekkaoui S. Geukens
    69'
    81'
    H. Kagé
    81'
    M. Guillaume H. Kagé
    90'
    M. Perri
    R. Goor L. Peeters
    90'
    T. Osei-Berkoe A. Swerten
    90'
    91'
    S. Kılıç K. Ilunga
    T. Ghislain S. Kolen
    95'
    103'
    A. Allach
    103'
    M. Guillaume
    S. Geukens
    116'
    L. Peeters
    120'
  • 93
    Gevaarlijke aanvallen
    53
  • 17
    Totaal aantal schoten
    05
  • 06
    Hoeken
    05
  • Za 24/9 19:30
    Za 24/09
    3 : 0
    Oudenaarde
    Vinícius Lopes
    40'
    1 - 0
    Rikelmi
    75'
    2 - 0
    (OG) M. Vercauteren
    80'
    3 - 0
    J. Heris
    31'
    42'
    N. Mingiedi
    J. Heris I. Botella
    46'
    M. Biron Rikelmi
    57'
    70'
    T. Spileers L. Heirwegh
    A. De Sart T. Ephestion
    71'
    76'
    M. Vercauteren M. Demets
    77'
    R. Van Wambeke J. Mezine
    77'
    T. Verstichelen R. Vandenheede
    Barreto S. Diallo
    81'
    Vinícius Lopes Z. El Ouahdi
    81'
    Za 24/9 19:30
    Za 24/09
    2 : 0
    Dikkelvenne
    J. Ngongo
    74'
    1 - 0
    N. Rajsel
    85'
    2 - 0
    40'
    S. Beshliaha
    D. Fofana L. Hens
    46'
    M. Lallemand O. Myny
    46'
    57'
    K. Pouillon S. Sylla
    68'
    Gilles Desmet N. Mazouz
    Z. Atteri N. Rajsel
    72'
    83'
    P. Gordts S. Beshliaha
    83'
    S. Hoebeke C. Deceuninck
    83'
    M. Siali V. Seurynck
    A. De Bodt R. De Backer
    88'
    S. Marzo
    90'
  • 60%
    Bezitstijd
    40%
  • 95
    Gevaarlijke aanvallen
    44
  • 14
    Totaal aantal schoten
    04
  • 05
    Hoeken
    01
  • Za 24/9 20:00
    Za 24/09
    5 : 1
    Racing Mechelen
    T. Raemaekers
    38'
    1 - 0
    L. Walbrecq
    46'
    2 - 0
    2 - 1
    54'
    K. Weuts
    (11m) T. Van Acker
    69'
    3 - 1
    (OG) A. Knollenburg
    75'
    4 - 1
    M. Tarfi
    83'
    5 - 1
    10'
    W. Kerckhofs
    N. Schouterden
    20'
    46'
    G. Carrez I. Harrou
    51'
    M. Van der Brempt J. Heyvaert
    J. Pupe M. Tarfi
    63'
    M. De Bie Leonardo Rocha
    63'
    67'
    N. Spaenhoven
    L. Walbrecq M. Limbombe
    75'
    T. Van Acker J. Gillekens
    75'
    79'
    D. Alaers W. Kerckhofs
    79'
    A. Robert Y. Mrani
    79'
    I. Addaoui H. Akarom
  • 93
    Gevaarlijke aanvallen
    50
  • 14
    Totaal aantal schoten
    02
  • 07
    Hoeken
    00
  • Za 24/9 20:00
    Za 24/09
    2 : 0
    La Louvière
    (11m) Álex Granell
    62'
    1 - 0
    Cauê
    87'
    2 - 0
    60'
    B. Badibanga A. Hamzaoui
    60'
    M. Francotte Z. Lambo
    63'
    J. Liongola
    Metinho
    70'
    70'
    G. Lemoine L. Franco
    76'
    S. Gueulette J. Liongola
    R. Henkens T. Pierrot
    77'
    Zo 25/9 16:00 [ET]
    Zo 25/09
    Eendracht Aalst
    1 : 3
    F. Geenens
    25'
    1 - 0
    1 - 1
    75'
    M. Gümüşkaya
    1 - 2
    93'
    T. Dierckx (11m)
    1 - 3
    99'
    H. Akbunar
    Q. Panneel I. Mbaye
    60'
    S. Fabris
    66'
    66'
    T. Dierckx
    68'
    M. Gümüşkaya N. Chadli
    I. Mbaye
    70'
    V. Swinnen
    74'
    D. George Y. Razzi
    75'
    75'
    Lucas Mineiro T. Van den Keybus
    75'
    E. Jordanov K. Mabea
    A. Van den Eynde
    78'
    78'
    T. Van den Keybus
    L. Wantens
    98'
    99'
    R. Neustädter M. Fixelles
    S. Fabris J. De Vriendt
    106'
    A. Van den Eynde R. Belesi
    106'
    F. Geenens
    117'
  • 54
    Gevaarlijke aanvallen
    65
  • 11
    Totaal aantal schoten
    15
  • 07
    Hoeken
    04
  • Zo 25/9 16:00
    Zo 25/09
    Knokke
    0 : 4
    0 - 1
    08'
    T. Baeten
    0 - 2
    49'
    R. Sanusi
    0 - 3
    54'
    N. Þórisson
    0 - 4
    74'
    M. Nzita
    90'
    M. Nzita
    R. Vanraefelghem
    31'
    G. Ghesquière
    42'
    45'
    J. Van den Bergh
    J. Aabbou N. Aelterman
    46'
    G. Ghesquière E. Samyn
    46'
    J. Buysse A. Jalloh
    46'
    D. Sula R. Geeraerts
    58'
    G. Van Walle J. Vervaque
    58'
    58'
    N. Petkevičius T. Verlinden
    58'
    A. Koshi J. Van den Bergh
    71'
    R. Quirynen L. Seydoux
    71'
    A. Okyere R. Sanusi
    85'
    M. Nzita
  • 55
    Gevaarlijke aanvallen
    84
  • 05
    Totaal aantal schoten
    17
  • 05
    Hoeken
    09
  • Zo 25/9 16:00
    Zo 25/09
    URSL Visé
    0 : 2
    0 - 1
    55'
    T. Ismaheel
    0 - 2
    60'
    D. Maderner
    20'
    Everton Luiz
    24'
    A. Vukotić
    42'
    D. Maderner
    61'
    T. Barry Lucas Ribeiro Costa
    N. Gerits Y. Bangoura
    69'
    H. Gilon A. Cascio
    69'
    J. Legear M. Musset Quintais
    69'
    69'
    T. Reyners T. Ismaheel
    71'
    J. Van Damme
    M. Wilmots A. Cavagnera
    79'
    G. Perseo C. N'Guessan
    85'
    86'
    T. Wolff D. Maderner
    86'
    M. Fall Everton Luiz
  • 76
    Gevaarlijke aanvallen
    70
  • 14
    Totaal aantal schoten
    12
  • 04
    Hoeken
    02
  • Za 20/8 18:00
    Za 20/08
    Lille
    2 : 3
    Heist
    Za 20/8 19:00
    Za 20/08
    Thes Sport
    2 : 1
    Ostiches
    Za 20/8 19:00
    Za 20/08
    Liège
    1 : 2
    Tempo Overijse
    Za 20/8 19:00
    Za 20/08
    Tubize
    1 : 3
    Hoogstraten
    Za 20/8 19:30
    Za 20/08
    Ninove
    1 : 2
    Bocholt
    Za 20/8 19:30
    Za 20/08
    KSC City Pirates
    1 : 2
    Dikkelvenne
    Za 20/8 19:30
    Za 20/08
    Francs Borains
    3 : 2
    Olsa Brakel
    Za 20/8 20:00 [11m]
    Za 20/08
    Meux
    1 : 1
    Perwez
    Zo 21/8 15:00
    Zo 21/08
    Linden
    2 : 3
    Cappellen
    Zo 21/8 16:00 [ET]
    Zo 21/08
    Sporting Hasselt
    2 : 0
    Gullegem
    Zo 21/8 16:00 [ET]
    Zo 21/08
    Sparta Petegem
    2 : 4
    Racing Mechelen
    Zo 21/8 16:00 [ET]
    Zo 21/08
    Patro Eisden
    3 : 2
    Ganshoren
    Zo 21/8 16:00 [ET]
    Zo 21/08
    URSL Visé
    3 : 1
    Binche
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    Oudenaarde
    3 : 0
    VW Hamme
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    Wellen
    2 : 3
    Lokeren-Temse
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    Weerstand Koersel
    1 : 5
    Rupel Boom
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    JS Fizoise
    0 : 2
    Dessel Sport
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    Sint-Eloois-Winkel
    2 : 1
    Onhaye
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    La Louvière
    2 : 1
    Lyra-Lierse Berlaar
    Zo 21/8 16:00
    Zo 21/08
    Eendracht Aalst
    2 : 1
    Wezel
    Zo 21/8 16:00 [11m]
    Zo 21/08
    Knokke
    0 : 0
    Houtvenne
    Zo 21/8 16:00 [11m]
    Zo 21/08
    Westhoek
    1 : 1
    Jong Lede
    Di 23/8 19:30
    Di 23/08
    2 : 1
    Jette
    Di 23/8 19:30
    Di 23/08
    Union Namur
    1 : 2
    Za 13/8 16:00
    Za 13/08
    Biesme
    0 : 2
    VW Hamme
    Za 13/8 16:00
    Za 13/08
    Diegem Sport
    0 : 4
    Rupel Boom
    Za 13/8 18:00 [11m]
    Za 13/08
    URSL Visé
    2 : 2
    Harelbeke
    Za 13/8 18:30
    Za 13/08
    Hades
    0 : 2
    Sint-Eloois-Winkel
    Za 13/8 19:00
    Za 13/08
    Hombourg
    0 : 1
    Jong Lede
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Ostiches
    2 : 0
    Acren
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 0
    Zwarte Leeuw
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Fenixx BeigHum
    0 : 2
    Sparta Petegem
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Francs Borains
    2 : 0
    Merelbeke
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Oudenaarde
    2 : 0
    Berlare
    Za 13/8 19:30
    Za 13/08
    Ninove
    3 : 1
    Couvin-Mariembourg
    Za 13/8 20:00
    Za 13/08
    Berchem Sport
    1 : 7
    Patro Eisden
    Za 13/8 20:00
    Za 13/08
    Rebecq
    1 : 2
    Meux
    Za 13/8 20:00
    Za 13/08
    Sprimont-Comblain
    1 : 3
    Thes Sport
    Za 13/8 20:00
    Za 13/08
    Union Namur
    1 : 1
    Tongeren
    Za 13/8 20:00
    Za 13/08
    Sint-Lenaarts
    2 : 2
    Cappellen
    Za 13/8 20:30
    Za 13/08
    Tienen
    0 : 1
    Perwez
    Zo 14/8 15:00
    Zo 14/08
    Avanti
    1 : 3
    Linden
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Dikkelvenne
    3 : 1
    Herstal
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Binche
    3 : 0
    Olympia Wijgmaal
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Westhoek
    3 : 2
    Habay-la-Neuve
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Eendracht Aalst
    8 : 0
    Mandel United
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Waremme
    0 : 2
    Ganshoren
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Zelzate
    3 : 4
    Olsa Brakel
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Gullegem
    1 : 0
    Witgoor Sport
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Verlaine
    0 : 3
    Liège
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Knokke
    3 : 1
    Geel
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    JS Fizoise
    3 : 2
    Roeselare Daisel
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Londerzeel
    2 : 4
    La Louvière
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Raeren-Eynatten
    0 : 4
    Tubize
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Ranst
    0 : 3
    Houtvenne
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Lokeren-Temse
    3 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Trois-Ponts
    1 : 6
    Jette
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Gosselies Sports
    1 : 2
    Wezel
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Racing Mechelen
    6 : 2
    Drongen
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Mariekerke
    1 : 7
    Wellen
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Sporting Hasselt
    7 : 0
    Union Bossière Gembloux
    Zo 14/8 16:00
    Zo 14/08
    Mormont
    0 : 1
    Hoogstraten
    Zo 14/8 16:00 [11m]
    Zo 14/08
    Erpe-Mere United
    1 : 1
    Lille
    Zo 14/8 18:00
    Zo 14/08
    Heist
    3 : 0
    Achel
    Zo 14/8 18:00
    Zo 14/08
    Bocholt
    2 : 1
    Entité Manageoise
    Zo 14/8 18:00
    Zo 14/08
    Deerlijk Sport
    0 : 2
    Tempo Overijse
    Zo 14/8 18:00 [11m]
    Zo 14/08
    Onhaye
    1 : 1
    Beringen
    Zo 14/8 19:30
    Zo 14/08
    Dessel Sport
    7 : 1
    Wielsbeke
    Zo 14/8 19:30
    Zo 14/08
    KSC City Pirates
    1 : 0
    Olympic Charleroi
    Ma 15/8 16:00
    Ma 15/08
    9 : 1
    Arquet
    Ma 15/8 19:00
    Ma 15/08
    Weerstand Koersel
    1 : 1
    Spouwen-Mopertingen
    Di 16/8 20:00
    Di 16/08
    4 : 0
    RFC Wetteren
    Za 6/8 16:00
    Za 06/08
    Aywaille
    1 : 2
    Harelbeke
    Za 6/8 18:00 [11m]
    Za 06/08
    Hombourg
    2 : 2
    Hamoir
    Za 6/8 19:00
    Za 06/08
    Wevelgem City
    3 : 3
    Tempo Overijse
    Za 6/8 19:30
    Za 06/08
    Beringen
    1 : 0
    Elene-Grotenberge
    Za 6/8 19:30
    Za 06/08
    Rumbeke
    0 : 3
    Sparta Petegem
    Za 6/8 19:30
    Za 06/08
    Londerzeel
    9 : 0
    Condruzien
    Za 6/8 20:00
    Za 06/08
    Zwarte Leeuw
    2 : 1
    Solières Sport
    Za 6/8 20:00
    Za 06/08
    Racing Mechelen
    4 : 0
    Betekom
    Za 6/8 20:00
    Za 06/08
    Union Namur
    1 : 0
    Schaerbeek-Evere
    Zo 7/8 14:00 [11m]
    Zo 07/08
    Linden
    2 : 2
    La Calamine
    Zo 7/8 15:00
    Zo 07/08
    Eendracht Termien
    2 : 3
    Tongeren
    Zo 7/8 15:00
    Zo 07/08
    Cappellen
    1 : 0
    Torpedo Hasselt
    Zo 7/8 15:00 [11m]
    Zo 07/08
    Diksmuide
    1 : 1
    Avanti
    Zo 7/8 15:00 [11m]
    Zo 07/08
    Torhout
    0 : 0
    Witgoor Sport
    Zo 7/8 15:00 [11m]
    Zo 07/08
    HO Kalken
    3 : 3
    Wielsbeke
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Erpe-Mere United
    2 : 0
    JSM Roselies
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Destelbergen
    1 : 2
    Merelbeke
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Berlare
    2 : 0
    Ardennen
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Sint-Lenaarts
    1 : 0
    SK Denderhoutem
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Verlaine
    4 : 1
    Sart-Lez-Spa
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Hades
    4 : 1
    Union Lasne-Ohain
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Grand-Leez
    1 : 2
    Arquet
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Weerstand Koersel
    2 : 0
    FC Lebbeke
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Trois-Ponts
    3 : 1
    Albert Quevy-Mons II
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    JS Fizoise
    2 : 1
    Rhodienne-De Hoek
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Entité Manageoise
    2 : 1
    Turnhout
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Fenixx BeigHum
    2 : 0
    Huy
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Geraardsbergen
    3 : 5
    Ranst
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Gosselies Sports
    6 : 3
    Anderlues
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Meux
    3 : 1
    Belœil
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Gent-Zeehaven
    3 : 4
    Ostiches
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Wellen
    3 : 0
    Elsautoise
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Standaard Meerbeek
    0 : 1
    Union Bossière Gembloux
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Olympia Wijgmaal
    2 : 1
    RAS Monceau
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Zelzate
    2 : 0
    Racing Waregem
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    KBSK Retie
    0 : 2
    Deerlijk Sport
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Richelle United
    1 : 2
    Wezel
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Zepperen-Brustem
    1 : 2
    Drongen
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 1
    Stade Bierbeek
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Waremme
    2 : 1
    Vaux-Noville
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Schriek
    0 : 1
    Biesme
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Gullegem
    2 : 1
    Berlaar-Heikant
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Olsa Brakel
    5 : 0
    Sporting Club Jemappes
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Latem
    1 : 3
    Houtvenne
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    KSC City Pirates
    3 : 1
    Rochefort
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Raeren-Eynatten
    7 : 1
    Grez-Doiceau
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Sprimont-Comblain
    9 : 1
    Excelsior Mariakerke
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Rebecq
    4 : 0
    Jeunesse Freylangeoise
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Kalfort Puursica
    0 : 6
    Bocholt
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Heide Hasselt
    0 : 4
    Couvin-Mariembourg
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Onhaye
    4 : 1
    Sporting Kampenhout
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Lille
    3 : 1
    Lorraine Arlon
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Binche
    2 : 0
    SG-Tertre-Hautrage
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Ganshoren
    2 : 1
    Léopold
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Marloie Sport
    0 : 1
    Sporting Hasselt
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Lokeren-Temse
    2 : 1
    Nijlen
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Jette
    2 : 1
    Svelta Melsele
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    La Louvière Centre
    1 : 1
    Roeselare Daisel
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Berchem Sport
    3 : 0
    RES Durbuy
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Sassport Boezinge
    1 : 2
    Westhoek
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Mormont
    2 : 1
    Sparta Heestert
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Dikkelvenne
    1 : 0
    Eendracht Wervik
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Tubize
    2 : 0
    US d'Ophain
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Stade Everois
    1 : 4
    Spouwen-Mopertingen
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Achel
    5 : 2
    Stockay-Warfusée
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    RFC Wetteren
    6 : 0
    Kleit Maldegem
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Eendracht Aalst
    5 : 1
    Anzegem
    Zo 7/8 16:00
    Zo 07/08
    Acren
    4 : 1
    Malmundaria
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Oostkamp
    1 : 1
    Mariekerke
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Aische
    2 : 2
    Jong Lede
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Oudenaarde
    2 : 2
    Jeunesse Tamines
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Pepingen-Halle
    0 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Diegem Sport
    0 : 0
    Longlier
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Stade Disonais
    1 : 1
    VW Hamme
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Warnant
    0 : 0
    Habay-la-Neuve
    Zo 7/8 16:00 [11m]
    Zo 07/08
    Geel
    1 : 1
    Eendracht Aalter
    Zo 7/8 17:00
    Zo 07/08
    Jodoigne
    2 : 3
    Herstal
    Zo 7/8 18:00
    Zo 07/08
    Perwez
    2 : 0
    Ciney
    Vr 29/7 20:00
    Vr 29/07
    Bastogne
    0 : 2
    RES Durbuy
    Vr 29/7 20:00
    Vr 29/07
    RUS Assenois
    0 : 1
    Longlier
    Za 30/7 17:00
    Za 30/07
    Etoiles Ere-Allain
    0 : 5
    Diksmuide
    Za 30/7 18:00
    Za 30/07
    Geel
    5 : 0
    Eendracht Zoersel
    Za 30/7 18:00
    Za 30/07
    Albert Quevy-Mons II
    2 : 0
    BX Brussels
    Za 30/7 18:30
    Za 30/07
    Wijnegem
    0 : 3
    Nijlen
    Za 30/7 18:30
    Za 30/07
    Punt-Larum
    0 : 8
    Sint-Lenaarts
    Za 30/7 18:30
    Za 30/07
    Roeselare Daisel
    1 : 0
    RC Lauwe
    Za 30/7 19:00
    Za 30/07
    Zepperen-Brustem
    2 : 1
    Montegnee
    Za 30/7 19:00
    Za 30/07
    Ternesse
    1 : 2
    Svelta Melsele
    Za 30/7 19:00
    Za 30/07
    Vlijtingen
    0 : 4
    Eendracht Termien
    Za 30/7 19:00
    Za 30/07
    Villers-La-Ville
    0 : 1
    Gosselies Sports
    Za 30/7 19:00
    Za 30/07
    Vaux-Noville
    1 : 1
    Meix-Devant-Virton
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    Zwarte Leeuw
    3 : 1
    Antonia
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    SG-Tertre-Hautrage
    4 : 0
    Eendracht Winnik
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    De Kempen II
    0 : 2
    Berlaar-Heikant
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    La Calamine
    1 : 0
    Aubel
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    Olympia Wijgmaal
    5 : 0
    VS Kortenaken
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    Le Roeulx
    0 : 1
    Entité Manageoise
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    Berlare
    4 : 3
    Zingem
    Za 30/7 19:30
    Za 30/07
    Racing Peer
    0 : 1
    Achel
    Za 30/7 20:00
    Za 30/07
    Ciney
    1 : 0
    Messancy
    Za 30/7 20:00
    Za 30/07
    Wezel
    6 : 0
    Lutlommel
    Za 30/7 20:00
    Za 30/07
    Weerstand Koersel
    3 : 1
    Berchem Sport II
    Zo 31/7 15:00
    Zo 31/07
    Spy
    1 : 2
    Aische
    Zo 31/7 15:00
    Zo 31/07
    Liedekerke
    1 : 3
    HO Kalken
    Zo 31/7 16:00 [AWD]
    Zo 31/07
    Jeunesse Tamines
    5 : 0
    ES de la Molignée
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    JSM Roselies
    3 : 2
    Huccorgne
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Schaerbeek-Evere
    1 : 0
    Wambeek-Ternat
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Standaard Meerbeek
    2 : 1
    Hoegaarden-Outgaarden
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Sprimont-Comblain
    3 : 0
    Eendracht Louwel
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Sparta Heestert
    7 : 0
    Vamos Zandvoorde
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Excelsior Mariakerke
    4 : 0
    Oppuurs
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Varsenare
    0 : 2
    Anzegem
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Kalfort Puursica
    7 : 1
    Toekomst Relegem
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    SK Denderhoutem
    1 : 0
    Dendermonde
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Ardennen
    4 : 1
    Anvaing
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    RAC Saint-Mard
    0 : 4
    Marloie Sport
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Malmundaria
    5 : 0
    US Givry
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Onhaye
    2 : 0
    Loyers
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    RAS Monceau
    7 : 1
    Gerpinnes
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    US d'Ophain
    0 : 0
    Voorde Appelterre
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Wevelgem City
    2 : 1
    SC Zonnebeke
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    K. Kontich
    0 : 4
    Ranst
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Braine
    1 : 2
    Belœil
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    FC Vilvoorde
    0 : 1
    Stade Everois
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Montignies
    1 : 2
    JS Fizoise
    Zo 31/7 16:00
    Zo 31/07
    Libramont
    1 : 2
    Condruzien